Poštovani,

čast nam je pozvati Vas na "Dan doktorata 2023." Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu (FER), koji će se održati u četvrtak 1. lipnja 2023. godine u prostorijama Fakulteta, Unska 3 (dvorana D1).

Program događaja dostupan je putem web-stranice "Dana doktorata 2023". Poster-sekcija počinje u 14 sati, a središnji dio programa u 15.15 sati.

Kroz izložbu postera te poster-sekciju uživo, bit će prikazani aktualni rezultati doktorskih istraživanja studenata 3. godine doktorskog studija. Središnji dio programa činit će panel diskusija s petero nedavno promoviranih doktora znanosti koji su za svoje disertacije bili nagrađeni fakultetskim nagradama, proglašenje pobjednika natjecanja za najbolji poster te prezentacija pobjedničkog postera.

Svoj dolazak molimo potvrdite putem elektroničke pošte na adresu dan.doktorata@fer.hr ili na telefon (01) 6129 800 do petka 26. svibnja.

Lijep pozdrav,
prof. dr. sc. Stjepan Bogdan

voditelj doktorskoga studija i prodekan za istraživanje i inovacije

Borna Babić