Molim Vas da dostavite prijedloge tema diplomskih radova za studente integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Dentalna medicina koji se izvodi na hrvatskom jeziku za akademsku godinu 2021./2022.

Svaki nastavnik Stomatološkog fakulteta (docent, izvanredni profesor, redoviti profesor), te viši asistent/poslijedoktorand može predložiti najviše tri teme. Sve predložene teme moraju biti jasno povezane sa stomatognatim sustavom, oralnim zdravljem ili stomatološkom djelatnošću.

Prijedloge tema treba poslati ISKLJUČIVO popunjavanjem donjeg obrasca i to najkasnije do 30. travnja 2021. Teme pristigle nakon tog datuma neće se razmatrati.

Za svaku predloženu temu treba uz naslov na hrvatskom jeziku navesti i naslov na engleskom jeziku, odrediti vrstu diplomskog rada (pregledni, znanstveni, prikaz slučaja), te ukratko opisati što se od studenta očekuje prilikom izrade diplomskog rada s obzirom na njegovu prethodno navedenu vrstu. Razmatrat će se samo uredno prijavljene teme.

Obrazac za prijavu tema je dostupan OVDJE.

Ivan Kafadar
Objavljeno: 7. 4. 2021. u 08:48