SIMPOZIJ: Alaniza ljudskih zubi u arheološkim i forenzičnim istraživanjima, Zagreb 5.12.2017. od 9 do 13.30h

Stomatološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu u suradnji s Hrvatskom akademijom znanosti i umjetnosti, Razreda za medicinske znanosti održava poludnevni simpozij na temu Analiza ljudskih zubi u arheološkim i forenzičnim istraživanjima. Simpozij će se održati u utorak 5. prosinca od 9.00 do 13.30h u Knjižnici HAZU, Strossmayerov trg 14.

Uz istaknute predavače sa Stomatološkog i Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu kao inozemni predavač gostovat će prof.dr.sc. Kurt Alat sa Dunavskog Sveučilišta u Kremsu te gost profesor Stomatološkog fakulteta u Zagrebu Freiburgu i Baselu. Profesor Kurt Alt  svjetski je poznati stručnjak iz područja dentalne antropologije s obavjljenih 380 članaka, knjiga i udžbenika. Održat će predavanje na temu: Zubna obilježja - koristan alat u forenzičnoj stomatologiji i u arheologiji.

VIŠE

Objavljeno: 1. 12. 2017. u 08:53