Stomatološki fakultet u Zagrebu ponovno je bio središte razmjene znanja, novih ideja i kolegijalnog druženja. Uspješno je zatvoreno deveto izdanje Simpozija studenata dentalne medicine (SSDM), koje je okupilo brojne studente i istaknute stručnjake iz cijele regije.
Kroz bogat i pomno osmišljen program, sudionici su imali priliku slušati niz vrhunskih predavanja te sudjelovati u praktičnim radionicama. Fokus ovogodišnjeg simpozija bio je na najnovijim trendovima i tehnologijama koje oblikuju suvremenu dentalnu medicinu. Izniman odaziv i pozitivna radna atmosfera još su jednom potvrdili veliku važnost ovakvih susreta za kontinuiranu edukaciju i svjetlu budućnost naše struke.
Organizacija ovako zahtjevnog događaja ne bi bila moguća bez snažne sinergije i posvećenosti velikog broja ljudi. Stomatološki fakultet ovim putem izražava iskrenu zahvalnost svima koji su doprinijeli realizaciji i podizanju 9. SSDM-a na još višu razinu:
Zahvaljujemo svima na povjerenju i zajedničkom trudu!








