Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 161 rad za Rektorovu nagradu u pet kategorija: 106 radova u a) kategoriji, 25 u b), 6 u d), 3 u e) i 21 rad u f) kategoriji.

U prilogu je popis imena dobitnika Rektorove nagrade u akademskoj godini 2018./2019. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici. Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr .

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u srijedu 3. srpnja 2019. u 11 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.

Zbog velikog broja dobitnika i ograničenoga broja mjesta u dvorani, molimo da za nagrađene radove iz kategorije d), e) i f) pošaljete po jednoga predstavnika, koji će preuzeti priznanja za sve nagrađene studente. Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći na Ekonomski fakultet najkasnije do 10.15 sati.

Prigodom svečane podjele nagrada bit će organizirana i izložba radova dobitnika Rektorove nagrade, pa su nagrađeni studenti prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dužni pripremiti, dostaviti i izložiti postere svojih radova. Postere trebaju izraditi dobitnici Rektorove nagrade a) i b) kategorije.
U prilogu dostavljam upute vezane uz izložbu radova dobitnika Rektorove nagrade te molim da ih proslijedite studentima.

Prema Natječaju o dodjeli Rektorove nagrade dobitnicima će se nadoknaditi troškovi izrade postera za nagrađene radove najviše do 300 kn. Sveučilište će navedene troškove refundirati izravno sastavnicama, nakon što sastavnice dostave zahtjev za refundacijom Sveučilištu s popratnom dokumentacijom (popis nagrađenih radova/postera svojih studenata i preslik računa za izradu postera), a sastavnice će refundirati sredstva svojim studentima.

Izložba postera nagrađenih radova bit će otvorena od 3. do 10. srpnja 2019. na Ekonomskom fakultetu

Dobitnici nagrade

Upute za izložbu postera