Svečana sjednica Fakultetskoga vijeća u povodu Dana Stomatološkoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se u četvrtak 7. veljače 2019. u 12 sati u Gundulićevoj 5. Uz ugledne goste iz akademske zajednice, nastavnike i studente fakulteta, dekanica prof. dr. sc. Zrinka Tarle predstavit će rad Fakulteta u protekloj godini te dodijeliti nagrade i plakete najuspješnijim studentima, asistentima, znanstvenim novacima, nastavnicima te ostalima.

Stomatološki fakultet jedina je samostalna visokoobrazovna institucija koja već dugi niz godina obrazuje moderne doktore stomatologije, a danas doktore dentalne medicine. Dan Stomatološkoga fakulteta veže se uz Dan sv. Apolonije - zaštitnice stomatološke struke, a koji je 9. veljače. Danas je Stomatološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu svojim ustrojem, nastavnim planovima i rezultatima rada nositelj struke u Hrvatskoj i vodeća visokoškolska ustanova koja njeguje sve pozitivne odlike u svojoj tradiciji, nastojeći istodobno udovoljiti uvjetima te dosegnuti i osigurati europske standarde.

12.00 Svečana sjednica Fakultetskoga vijeća
12.10 Zbor studenata SFZG-a "Z(u)bor"
12.15 Pozdrav dekanice i uzvanika
12.25 Glazbeni trenutak: Luciano Batinić i Darko Domitrović