Poštovani,

Ovim putem želimo Vas obavijestiti da je uspiješno završen  EU projekt  HR.3.115-0024 “Unapređenje studijskog programa Dentalna medicina u sladu s HKO” kojeg je provelo Sveučilište u Zagrebu, Stomatološki fakultet.

Projekt je sufinanciran od strane Europske unije kroz Europski socijalni fond.

Svrha projekta bila je uskladiti nastavni sadržaj studijskog programa Dentalna medicina s programima EU, uvodeći program praktične nastave.

Projektom se prvi puta uspiješno uvela praktična nastava studenta 6. godine studija (12. semestra) u trajanju od 500 školskih sati. Na taj način omogućilo se  studentima stjecanje kliničkih iskustava u realnom okruženju (suradne ustanove/ordinacije) pod vodstvom stručnih mentora te im se omogućilo da odmah po završetku studija imaju potrebne stručne kompetencije za samostalan rad.

Kao kruna uspiješnog završenog projekta održat će se Završna konferencija “Unapređenje studijskog programa Dentalna medicina u skladu s HKO” 16. rujna 2016. s početkom u 12:30 sati u hotelu Westin u Zagrebu.

PROGRAM:

• 12.30h          Piće dobrodošlice
  • 13.00h          Uvodno predavanje,  prof.dr.sc. Hrvoje Brkić, dekan
  • 13.15h          Provedba projekta na terenu,  prof.dr.sc. Darko Macan
  • 13.45h          Iskustva studenata, izv.prof.dr.sc. Vlaho Brailo
  • 14.00h          Ishodi učenja u studiju Dentalne medicine prema HKO,  doc.dr.sc. Marin Vodanović
  • 14.15h          Međunarodni studentski ljetni kamp u Dubrovniku, Luka Banjšak
  • 14.30h          Završna riječ
  • 14.45h          Ručak

Moderatori: Petra Lazić dipl.oec., prof.dr.sc. Denis Vojvodić, prof.dr.sc. Ivan Alajbeg

Objavljeno: 12. 9. 2016. u 09:54